Makijaż wcale nie musi być trudny

Odczuwasz problem z rysowaniem linii na powiece? Nie denerwuj się, jest to defekt wielu dziewczyn. Sama na wstępie miałam z tym kłopot. Jednak można sobie z tym poradzić. Kropki bądź kreski pomogą Ci!

Dla niektórych może się to wydawać zadziwiające, tymczasem są ludzie, dla których malowanie linii na papierze to zadanie dosyć skomplikowane, a co dopiero pociągnięcie precyzyjnej linki na powiece. Nie martw się, najnormalniej w świecie nakreśl malutkie kropki lub kreski za pomocą eyelinera na linii rzęs i połącz je ze sobą. To proste prawda?

Makijaż ślubny, który będzie pasować do Twojej urody – http://www.goodchoice.com.pl/makijaz-slubny/. Zobacz inspiracje.

Jeśli jesteś pomysłowa, to makijaż daje olbrzymie pole do działania. Jeżeli masz chrapkę przetestować coś nowego, spróbuj uzyskać własny bronzer. Wszystko, czego potrzebujesz, to kilka rzeczy, jakie już są w Twojej szafce w kuchni. Użyj troszkę proszku cynamonu, kakao, odrobinę przyprawy z gałki muszkatołowej i wymieszaj ze skrobią kukurydzianą – i tak otrzymasz swój bronzer. Jeśli jesteś entuzjastką makijażu z naturalnymi substratami lub chcesz całkowicie zatrzymać chemikalia, tym sposobem otrzymać zupełnie naturalny produkt.

Jak możemy zrobić makeup dla osób po 60? Czy tego rodzaju makijaż wygląda inaczej niż inne? Przedstawiamy dla Was kilka porad. W gruncie rzeczy trzeba zwrócić uwagę na stosowanie różu na policzkach. W tym przypadku musimy pracować przeciw grawitacji, aplikując róż na górną część kości policzkowych, trochę ku górze. Dodatkowo mieć na uwadze to, że odcień naszej skóry może się zmieniać wraz z upływem lat, toteż musimy również być świadomi tego, czy ciepłe, czy chłodne kolory będą dla nas najlepsze.

Zamiast wyrzucać do śmietnika szczoteczki do rzęs, gdy zużyje się tusz, masz możliwość umyć i zmienić zastosowanie tych szczoteczek! Masz możliwość wykorzystać ich jako pędzelka do brwi, nawet nakładając odrobinę cienia przed nałożeniem na brwi. Masz możliwość również pokropić lakierem do fryzur i wykorzystywać ich do czesania brwi!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s